Міністерство внутрішніх справ України прибуло з перевіркою відділу поліції Прилук. Це пов’язано з низкою подій, які нещодавно відбулися в місті.

Итак, в то время, когда поклонники "радиКОАЛОВ" отмечали день рождения своего патрона, в городе Прилуки произошло избиение...

Співробітники СБ України спільно з внутрішньою безпекою Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури викрили механізм постачання наркотиків до Чернігівського слідчого ізолятора.

24 листопада 2017 року ГО "Право на захист" направила звернення для розгляду та належного реагування до відповідних структур по питанню непрацюючих світлофорів в місті: "В м. Прилуки на перехресті доріг вул. Київська та вул. Котляревського третю добу не працює світлофор.

Проти нього порушено кримінальне провадження.

Співробітники Служби безпеки України затримали депутата Прилуцької райради, котрий займався збутом фальшивих грошей.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

9 листопада 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Спробуємо розібратись,що нового нам приготували  можновладці. Даний Закон передбачає встановлення відносин між споживачами та постачальниками комунальних послуг, регулює якості надання комунальних послуг, встановлення лічильників.