Вшанування загиблих воїнів - героїв АТО Чернігівщини

Вшанування загиблих героїв - воїнів АТО Чернігівщини. 24.04.2016 року при підтримці ІГ Лічман В.В., за участю бійців і родин 41 ОМПБ (окремого мотопіхотного батальйону) «Чернігів-2», 1 танкової бригади та громади Чернігівщини, були проведені заходи по вшануванню загиблих героїв - воїнів АТО.

Маршрут пролягав через всю Чернігівщину, а саме Срібне-Прилуки-Ніжин-Чернігів-с.Охрамієвичи, Корюківського району-с.Дібровне, Городнянсько району.


В м.Чернігів вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО Чернігівщини, після покладання квітів, спілкувались з родиною загиблого-героя Іщенко Андрія Васильовича спецбатальону «Чернігів». Майже щодня дружина Іщенко з неповнолітньою донькою та сином 2 років приходять до стели пам’яті та приносять живі квіти.

Потім дорога нас привила до с.Охрамієвичі Корюківського району на цвинтар, де похований боєць 41 ОМПБ Бадуненко Сергій Іванович(15.01.1988р.-30.04.2015р.). В віці 27 років загинув, при виконанні бойового завдання в Донецькій області. Представлений до державної нагороди. 25.04.2016 року в рідному селі заплановані заходи по відкриттю пам’ятної стели герою. В ході спілкування з мамою загиблого, дізнались про потреби родини та взяли зобов’язання допомогти родині загиблого героя-побратима в вирішенні соціальних проблем.

Далі шлях привів до с.Дібровне, Городнянського району де похований герой-побратим-друг Іван Іванович Сорока (01.05.1985р.-30.04.2015р.). Степаненко Віталій, Цибенко Сергій та Іван Сорока з перших днів як були мобілізовані товаришували та постійно спілкувались коли була нагода. Ваня до останнього займався спортом і був взірцевим солдатом, який завжди виконував складні бойові завдання, а в вільний час не маючи достатньо інструменту на передку облаштовував побут в землянці та в цілому на «нульовці». Дуже важко переносити такі «зустрічі». Іван Іванович Сорока представлений до державної нагороди. Відвідали пам’ятний знак в центрі села та поспілкувались з родиною загиблого. Загинули Іван Іванович Сорока разом з Сергійом Івановичем Бадуненко при виконанні бойового завдання на «нульовці» в Донецькій області. Увікувічені герої в книгі-пам’яті полеглих за Україну http://memorybook.org.ua.

В селах де загиблі-побратими мешкали, постійно згадують односельчани героїв, які були взірцем по життю. Важкі втрати понесла Ненька-Україна. Ми знаємо, пам’ятаємо та хочемо щоб пам’ять завжди жила в серцях українців про загиблих воїнів АТО.

Ми знаємо, що всі ГЕРОЇ приєднавшись до небесного війська, продовжують захищати Неньку-Україну.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Написати коментар

Поля з позначкою (*) обов'язкові. HTML-коди заборонені.