Нове про субсидії

Віднині, за рішенням Кабінету Міністрів України , що було ухвалене на засіданні 8 вересня цього року, пенсіонерам, які перестали працювати в цьому році і не мають інших доходів,крім пенсії,при розрахунку розміру субсидії не будуть враховувати дохід за весь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії, заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Так Уряд нашої держави відреагував на чисельні звернення верств населення, які у 2015 року працювали та отримували пенсію, а в 2016 році отримують лише один вид доходу-пенсію. Тому, всім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться у відповідні управління за отриманням субсидії з вересня цього року субсидія буде призначена виходячи лише з розміру пенсії, а не сукупного доходу за весь минулий 2015 рік.

Також, житлова субсидія оформлюється виходячи з кількості фактично мешкаючи осіб з числа зареєстрованих, звертає увагу Мінсоцполітики. У випадку, наприклад, коли в помешканні, де мешкають батьки, але й ще зареєстровані їхні діти, які тривалий час не проживають з батьками при оформленні субсидії в Декларації про доходи в розділі «Склад сім’ї» необхідно вказати рідних, які зареєстровані,але не мешкають з отримувачем субсидії, тобто позначити «зареєстровані, але не мешкають». Обов’язково,разом з Декларацією необхідно подати заяву на розгляд до Комісії з проханням про нарахування субсидії на фактичну кількість мешканців квартири та надати документ, що підтверджує факт немешкання особи за цією адресою ( довідка з місця роботи, довідка про навчання, перебування на лікування, ін.). В подальшому, до помешкання заявника управління соцзахисту надсилає державного інспектора, який перевіряє викладене в заяві та складає про це акт. Надалі в управління готують подання на Комісію. Комісія приймає рішення про призначення житлової субсидії на фактично мешкаючих осіб. Беруться для розрахунку доходи тільки фактично мешкаючих громадян та нараховуються послуги не на прописаних, а на реальних мешканців. Зверніть увагу, що таке рішення Комісії є обов’язковим для виконання всіма житлово-комунальними підприємствами - постачальниками послуг.

Джерело: Мінсоцполітики

Написати коментар

Поля з позначкою (*) обов'язкові. HTML-коди заборонені.