«Темнота друг молодежи. В темноте не видно рожи!»

«Темнота друг молодежи. В темноте не видно рожи!» Ми всі пам’ятаємо цей не складний вислів. З приходом холодів в мешканців Прилук виникає проблема безпечного переміщення містом в вечірній та нічний час із-за відсутності на віддалених вулицях міста освітлення. Надіятись на своєчасну допомогу поліцейського під час нападу грабіжника чи п’яного «вурдулаки» годі і сподіватись, так як ми знаємо, поліцейські темними вулицями не патрулюють. Тому і доводиться прилучанам в темну пору доби переміщуватись містом швидко, використовуючи ліхтарики.

Одним із шляхів вирішення проблеми - це впровадження програми «Безпечне місто», шляхом освітлення всіх вулиць з використанням енергозберігаючих технологій. Але зразу виникає питання у влади, де взяти кошти при постійному зростанні енергоносіїв?

Громадська організація «Право на захист» 02.09.2016 року направила інформаційного листа на ім’я міського голови, з пропозицією щодо залучення Прилуцької міської ради в якості третьої особи до позову Львівської міської ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг про визнання протиправною та скасування постанови НКРЕКП від 28.12.2015 року №3141.

Оскаржувана Постанова вносить зміни до Порядку диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів та змінює коефіцієнт, що застосовується для розрахунків за електроенергію на потреби зовнішнього освітлення з 0,25 на 0,6, що більш ніж в два рази збільшує витрати Прилуцького місцевого бюджету на оплату зовнішнього освітлення.

На даний час Прилуцька міська влада не прийняла рішення, щодо підтримки позову Львівян. Маємо надію, що прилуцька громада буде залучена до процесу оскарження неконституційних дій НКРЕКП, які погіршують умови життєдіяльності міста та «лобіюють» інтереси монополіста в енергетиці.

Бажаємо почути по даному питанню думку прилучан!

Написати коментар

Поля з позначкою (*) обов'язкові. HTML-коди заборонені.