Світлофор - фантом

24 листопада 2017 року ГО "Право на захист" направила звернення для розгляду та належного реагування до відповідних структур по питанню непрацюючих світлофорів в місті: "В м. Прилуки на перехресті доріг вул. Київська та вул. Котляревського третю добу не працює світлофор.

На даний час склалась дуже складна аварійна ситуація, так як вище вказаною дорогою рухаються великогабаритні вантажні автомобілі. Особливо небезпечно здійснювати рух через дорогу дітям та літнім людям, так як водії, в т.ч. і поліція, не завжди надають перевагу пішоходам. Просимо забезпечити безпечний рух мешканців міста та залучити до регулювання руху поліцейських міста до усунення несправності світлофора".

Минув тиждень, але адекватного реагування не відбулось. Прикро, що правоохоронні органи, які повинні в першу чергу забезпечувати безпеку руху, не бачать у себе під "носом" (райвідділом) тиждень непрацюючий світлофор. На цьому ж перехресті, нещодавно сталася  жахлива ДТП, внаслідок якої загинув пішохід, але і це не спонукало поліцейських до подальшого запобігання можливих трагедій. Як бачимо, наша поліція живе мабуть в окремій від нашого міста державі. І вони пересуваються іншими шляхами.

Світлофор - фантом Світлофор - фантом Світлофор - фантом

Звертаємось до вас, шановні прилучани. Будьте уважними та обережними, перетинаючи перехрестя вул. Київська та вул. Костянтинівська. А наша громадська організація буде і надалі відслідковувати виконання посадовцями своїх безпосередніх обов’язків, яких ми утримуємо на роботі завдяки сплачених нами податків.

Написати коментар

Поля з позначкою (*) обов'язкові. HTML-коди заборонені.