В Прилуках проводить перевірку Міністерство внутрішніх справ України!

Міністерство внутрішніх справ України прибуло з перевіркою відділу поліції Прилук. Це пов’язано з низкою подій, які нещодавно відбулися в місті.

В Прилуках проводить перевірку Міністерство внутрішніх справ УкраїниНагадаємо, що 09.11.2017 р. службою внутрішньої безпеки разом з працівниками прокуратури та СБУ було проведено обшуки у начальника відділу Прилуцької поліції Руслана Петровича Крахмільця та 40 інших осіб, які, по даним МВС України, зафіксовані як організоване злочинне угрупування.

До того ж, скоєне побиття Євгена Ісаєва робітником поліції взагалі вийшло за межі розумного. Також, 06.12.2017 р., на час проведення перевірки, начальник Прилуцького відділу поліції Крахмілець Руслан Петрович відсторонений від посади. З цих підстав, у суботу 09.12.2017 року о 9 годині буде проводитись прийом громадян співробітниками МВС України та службою внутрішньої безпеки в приміщенні відділу Прилуцької поліції за адресою: м. Прилуки вул. Котляревського, 66.

Вважаємо, що варто завітати до поліції обов’язково особливо тим громадянам, які до сьогоднішнього не можуть добитись  від прилуцьких поліціянтів захисту своїх законних прав, бо нечасто до нашого міста приїздять такі високопосадовці. Маємо надію, що нарешті громада міста та району побачить справжню роботу української поліції.

Написати коментар

Поля з позначкою (*) обов'язкові. HTML-коди заборонені.