Про нас

Громадська організація «Право на захист» - це об’єднання громадян для реалізації та відстоювання своїх конституційних прав та свобод.

Ми об’єдналися для захисту своїх прав та інтересів в правоохоронних органах та владних кабінетах, участі у побудові європейської демократичної держави з рівними можливостями всіх громадян, верховенства права.

 

СЬОМКА ЯРОСЛАВСЬОМКА ЯРОСЛАВ
СПІВЗАСНОВНИК ГО “ПРАВО НА ЗАХИСТ”

– В країні панує повне свавілля ментів. Моїм друзям нещодавно при обшуку прилуцькі міліціонери підкинули гранати. Вдумайтесь — правоохоронці підкидають гранати і фабрикують фальшиву кримінальну справу! І нікого це не дивує... Хіба для цього в країні була революція? Хіба для цього наші хлопці помирають зараз на Сході? Наша організація послідовно і непохитно бореться і буде боротися з такими ганебними явищами. Кожен, хто зіткнувся з несправедливістю і свавіллям, може розраховувати на нашу допомогу і захист.

 

 

 

 

  

МУЗИЧЕНКО ОЛЕКСАНДРМУЗИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ ГО “ПРАВО НА ЗАХИСТ”

– Я хочу, щоб в Україні було верховенство права, панувала СИЛА права, а не ПРАВО сили, як це зараз відбувається у нас. Мене обурює “бєспрєдєл” наших правоохоронців, котрі почасти перетворюються на звичайнісінькі злочинні угруповання. Проти таких явищ я завжди боровся і буду боротись. Україна — правова держава!

 

 

 

 

  

 

 

ЦИБЕНКО СЕРГІЙЦИБЕНКО СЕРГІЙ
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ ГО “ПРАВО НА ЗАХИСТ”

– Об’єднавшись з однодумцями для побудови демократичної, правової та європейської Української держави з рівними можливостями всіх громадян. Метою своєї діяльності, як громадського діяча, бачу продовження боротьби з свавіллям влади та спонукання виконання посадовцями всіх рівнів Конституції України.

 

 

 

 

 

 

 

КІРЄЄВ МИКОЛАКІРЄЄВ МИКОЛА
СПІВЗАСНОВНИК ГО “ПРАВО НА ЗАХИСТ”

– Я вважаю, що в даний час, коли держава знаходиться в стадії напіврозпаду, нормальні люди повинні гуртуватись і боротись за своє майбутнє і майбутнє країни. Бо дивна ситуація — по містах і селах бігають купки якихось незрозумілих людей, котрі буквально намагаються приватизувати право на істину. Чим вони керуються? “Революційним правосознанієм”? Так не буде! В Україні буде одна сила — сила закону.

 

 

 

  

 

 

ЛІЧМАН ВІТАЛІЙЛІЧМАН ВІТАЛІЙ
ГОЛОВА ГО “ПРАВО НА ЗАХИСТ”

– Я хочу, щоб в нашій країні перемогло добро. Бо варта поваги лише та держава, громадяни якої відчувають турботу і небайдужість влади, де кожен впевнений у своєму завтра і майбутньому своїх дітей. Але держава починається з кожного з нас. Тому роблю все, аби Україна була державою добра. З крапель складається океан. І моя частка добра додається до цього океану.

 

 

 

 

 

 

  


 

Головними завданнями громадської організації є:

1. Правова допомога громадянам України в боротьбі зі свавіллям та порушенням прав громадян правоохоронними органами.

2. Відстоювання законних прав членів організації в органах місцевого самоврядування.

3. Участь членів організації в діяльності органів місцевого самоврядування при прийнятті відповідних ними рішень, відстоювання інтересів організації (участь в нарадах, сесіях, засіданнях тощо) та недопущення порушень конституційних прав громадян України.

4. Ініціювання, допомога, залучення журналістів та ЗМІ у проведенні незалежних журналістських розслідувань.

5. Проведення акцій нашою організацією з залученням громади міста.

Всі громадяни, чиї права порушуються чи обмежуються мають можливість приєднатися до громадської організації та разом відстоювати свої інтереси.

Щоб стати членом громадської організації необхідно: заповнити заяву, виконувати умови членства в організації приймаючи активну участь в діяльності. Коллективно бути частиною нашої організації, маючи свого представника.

Кожен член громадської організації має переважне право на громадську підтримку інших учасників даного об’єднання громадян.

У разі необхідності такої допомоги потрібно письмово звернутися до голови ради організації з проханням про підтримку. У разі термінової допомоги звернутись за номерами телефону: 0671108686, 0952208686

«ТЕРПІТИ ДОСИТЬ!» - корупціонерів, можновладців, продажні засоби масової інформації, які призвели до колапсу та відібрали у народу право на гідне життя.

Адреса: 17500, м.Прилуки, вул.Київська, 313/4-А
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Скайп:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефони:  067 1108686, 095 2208686


ЗАКОН УКРАЇНИ

Про громадські об'єднання

ПРАВА ТА ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ

Стаття 21. Права громадських об'єднань

1. Для здійснення своєї мети (цілей) громадське об'єднання має право:
1) вільно поширювати інформацію про свою діяльність, пропагувати свою мету (цілі);
{Пункт 1 частини першої статті 21 в редакції Закону № 721-VII від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону № 732-VII від 28.01.2014; в редакції Закону № 767-VII від 23.02.2014}
2) звертатися у порядку, визначеному законом, до органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб з пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами;
3) одержувати у порядку, визначеному законом, публічну інформацію, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації;
4) брати участь у порядку, визначеному законодавством, у розробленні проектів нормативно-правових актів, що видаються органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і стосуються сфери діяльності громадського об'єднання та важливих питань державного і суспільного життя;
5) проводити мирні зібрання;
6) здійснювати інші права, не заборонені законом.
2. Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи має право:
1) бути учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права відповідно до законодавства;
2) здійснювати відповідно до закону підприємницьку діяльність безпосередньо, якщо це передбачено статутом громадського об'єднання, або через створені в порядку, передбаченому законом, юридичні особи (товариства, підприємства), якщо така діяльність відповідає меті (цілям) громадського об'єднання та сприяє її досягненню. Відомості про здійснення підприємницької діяльності громадським об'єднанням включаються до Реєстру громадських об'єднань;
3) засновувати з метою досягнення своєї статутної мети (цілей) засоби масової інформації;
4) брати участь у здійсненні державної регуляторної політики відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";
5) брати участь у порядку, визначеному законодавством, у роботі консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, що утворюються органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування для проведення консультацій з громадськими об'єднаннями та підготовки рекомендацій з питань, що стосуються сфери їхньої діяльності.
3. Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи, створена ним юридична особа (товариство, підприємство) може бути виконавцем державного замовлення відповідно до закону.

Стаття 22. Засади взаємодії громадських об'єднань з органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування

1. Держава забезпечує додержання прав громадських об'єднань.
2. Втручання органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб у діяльність громадських об'єднань, так само як і втручання громадських об'єднань у діяльність органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, не допускається, крім випадків, передбачених законом.
3. Органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування можуть залучати громадські об'єднання до процесу формування і реалізації державної політики, вирішення питань місцевого значення, зокрема, шляхом проведення консультацій з громадськими об'єднаннями стосовно важливих питань державного і суспільного життя, розроблення відповідних проектів нормативно-правових актів, утворення консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів при органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, в роботі яких беруть участь представники громадських об'єднань.
4. Проведення в порядку, визначеному законодавством, консультацій з громадськими об'єднаннями щодо проектів нормативно-правових актів, які стосуються правового статусу громадських об'єднань, їх фінансування та діяльності, є обов'язковим.
5. Державний нагляд та контроль за дотриманням закону громадськими об'єднаннями здійснюють органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування у порядку, визначеному законом.

Фінансування громадської організації

Громадські об’єднання отримують фінансування з різних джерел: членські та добровільні внески, підтримка у вигляді грантів від неурядових і міжнародних фондів, державна підтримка, власна економічна діяльність.

Інші матеріали в цьому розділі: Відео »